RU UA
Всі товари Черевики Чоботи Кросівки Сабо та шльопанці Балетки Босоніжки Туфлі Літні туфлі
Політика конфеденційності

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Ця Угода укладається між фізичною особою-підприємцем Пахомовим В'ячеславом Юрійовичем (далі - ФОП Пахомов В.Ю.), що надає доступ і послуги сайту wealth.dp.ua (далі за текстом - сайту), і фізичною особою, що відвідала хоча б одну сторінку сайту або скористалася хоча б одним із сервісів, що надаються в межах сайту, зокрема без попередньої реєстрації та авторизації на сайті (далі - відвідувачем сайту).

1.2 Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту wealth.dp.ua, а також описує порядок збору та використання особистих ідентифікаційних даних, які відвідувач сайту може надіслати через Інтернет на сайт або надати іншим чином (далі - Особисті дані). Крім того, ця Угода визначає спосіб виправлення або видалення таких особистих даних.

1.3 Будь-які Особисті дані захищаються та обробляються відповідно до цієї Угоди. Відвідувач сайту розуміє і погоджується, що в момент надання своїх особистих даних приймає дані положення цієї Угоди.

1.4 Користуючись послугами сайту, відвідувач сайту дає згоду на збір і використання особистих даних, як це передбачено чинним законодавством про захист персональних даних та цією Угодою.

1.5 Використовувати інтерактивні ресурси сайту wealth.dp.ua, вести онлайн-спілкування можуть як зареєстровані, так і незареєстровані відвідувачі сайту.

2. ОСОБИСТІ ДАНІ ТА БЕЗПЕКА

2.1 Надані відвідувачами сайту Особисті дані використовуються під час обробки замовлення на сайті для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації, у маркетингових цілях.

2.2 Відвідувач сайту має можливість зареєструватися на сайті, вказавши свої особисті дані: справжні прізвище та ім'я, адреса електронної пошти, пароль. Також процедура реєстрації може відбуватися через профіль у соціальних мережах.

2.3 Відвідувач сайту зобов'язується не повідомляти третім особам адресу електронної пошти та пароль, зазначені ним під час реєстрації.

2.4 Якщо інше не передбачено цією Угодою, відвідувач сайту несете відповідальність за актуальність, точність і повноту своїх особистих даних.

2.5 У зареєстрованого відвідувача сайту є право на доступ до особистих даних, їх зміну, так само як і на їх видалення.

2.6 Якщо зареєстрований відвідувач сайту хочете отримати доступ до особистих даних, виправити або видалити їх, потрібно відвідати сторінку "Особистий кабінет" або зателефонувати консультанту за номерами, вказаними на сайті.

2.7 Надаючи свої особисті дані, відвідувач сайту погоджуються на їх обробку, в тому числі з метою просування товарів і послуг. Гарантуємо, що надані відвідувачем сайту Особисті дані не будуть передані третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України або у випадках передачі таких даних третім особам, залученим для виконання зобов'язань перед відвідувачем сайту.

2.8 Інформація щодо акцій, знижок та інших актуальних пропозицій може надсилатися відвідувачу Сайту на зазначену ним під час реєстрації адресу електронної пошти. У будь-який момент без пояснення причин відмови відвідувач сайту може відмовитися від розсилки. Сервісні повідомлення, що інформують відвідувача сайту про замовлення та етапи його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені відвідувачем сайту.

2.9 Сайт wealth.dp.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з відвідувачами сайту. Cookie не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

2.10. Отримана інформація про ip-адресу відвідувача сайту не використовується для встановлення особи відвідувача.

2.11. Дані на сайті wealth.dp.ua мають суто інформативний характер і можуть у будь-який час бути змінені, оновлені або доповнені.

3. КОНТЕНТ САЙТУ

3.1 Контент сайту wealth.dp.ua, є інтелектуальною власністю ФОП Пахомов В.Ю. Його використання встановлено чинним законодавством України.

3.2 На сайті wealth.dp.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. ФОП Пахомов В.Ю. не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

4. Використання матеріалів сайту

4.1 Авторські права на матеріали сайту wealth.dp.ua, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать ФОП Пахомов В.Ю.

4.2 Копіювання матеріалів сайту без письмового дозволу ФОП Пахомов В.Ю. заборонено.

4.3 Всі назви, найменування, торгові марки, знаки і слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників.

5. Прикінцеві положення

5.1 Сайт і надані сервіси можуть бути тимчасово частково або повністю недоступні через проведення профілактичних чи інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба сайту має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи без попереднього повідомлення відвідувачів сайту.

5.2 Відвідувач сайту приймає умови Угоди, розуміє і погоджується з тим, що факт використання ним сайту wealth.dp.ua, розцінюється як згода з умовами Угоди.